LT
|
|

FRUJO

TOJE

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS

Apie mus

UAB "VIGRISTA"  buvo įkurta  2007 metais ir sėkmingai plėtoja savo veiklą. Įmonės pagrindinė veikla  - didmeninė prekyba vaisių ir daržovių priedais maisto pramonei.
UAB „VIGRISTA“ yra oficialus Čekijos kompanijos "FRUJO" a.s.   atstovas Lietuvai, Latvijai, Estijai ir Rusijai.    
"FRUJO" a.s. - specialistas maisto priedų gamyboje beveik visose žinomose maisto  pramonės šakose. Komponentai gaminami iš šviežių vaisių ir daržovių pagal naujausias aseptikos technologijas, be cheminių konservantų . Supilami ir transportuojami į nerūdijančio plieno konteinerius, kurių talpa gali būti 200, 400, 900 l. Tokia pakuotė su viduje esančiu azoto slėgiu suteikia galimybę pastoviai sekti objektyvią komponentų būklę pačių šiuolaikiškiausių analitinių metodų pagalba.

Aseptinių komponentų kolekcija priklauso aukščiausio lygio sveikatai naudingų produktų grupei. Juos galima naudoti gamybiniuose procesuose šaltuoju metodu, kas labai supaprastina gamybos procesą. Komponentų įvairovė leidžia kūrybingai plėsti norimą produkcijos asortimentą .
Įprastų (neaseptinių) komponentų asortimentas taip pat labai platus. Jie gaminami su konservantais ir pakuojami bei transportuojami plastikiniuose kibiruose po 10, 20 kg.

 Daugiau informacijos - http://www.frujo.cz